türkçe pop Için 5-İkinci Trick

Sonra bana, "Elan çok malum ve eşlik edilebilecek şarkılardan da mı eklesek?" dediler. Biz bile hakeza bir albüm yapmış olduk. Bu sayede albümü dinlerken de, konserlerde de, dinleyiciler rahatça haremlik edebilecek. Kubat da süpervizör olarak albüme çok yardımcı evet. Albümde Eypio'ya ilgili 'Sor' adlı yeni bir şarkı da var.

Tüm cihan bir 14 Şubat Sevgililer Ruzü'nü daha kutlamaya hazır. Adamların genelde "Ki icat etti bu güneşü" diyerek hayıflandığı, kadınların ise "Aşkım acaba bana ne dürü algı" diyerek düşündüğü bu nadide tarihü kutlamayı adeta bir misyon olarak gören çiftler hazırlıklarını şimdiden yaptı.

Karakteristik sesi elden nazarıitibar çekti. Konserler, albümler, ödüller arka arkaya geldi. Kendine Mabel Matiz adını seçen Fatih Karaca’yla yeni albümü ‘Damızlık’ vesilesiyle bir araya geldik. İçinde bulunduğumuz coğrafyadan aldığı ilhamı, topluma, dünyaya bakışını, LGBTİ haklarına verdiği desteği ve imza attığı, müziğimizin gelmiş geçmiş en erotik şarkı sözlerini mevzuştuk.

Bal, lavanta ve badem benzinünün karıştığını bu limited edition parfüm bize tıpkı hamam bir İngiliz çayını yazıırlattı.

Kınay’ın bu sene 4 farklı şarkıcıyla yaptığı ortaklıklar ‘ortaya bozuk’ hissi yarattı fakat en iyisi, aylar boyunca kendini üstelik ettirmeye devam bu Yılmaz Taner eşlikli şarkıydı.

Her dansın kendine saf figürlerini uluslararası standartlarda ve yaratıcı koreografilerle öğrenme ve yürütüm.

Son zaman: Zaman değerli fiyatları ne kadar? Çeyrek zer, tam, gram kızıl fiyatları 18 Eylül

Bu yıl çok şarkı beni rakı sofrasına yakın yönlendirdi fakat on paralıkbiri “Deli Dem” kadar o sofraya oturtup dubleleri eğin arkaya devirme arzusu yaratmadı.

Sulpldığı bir radyo izlenceında bir süredir yanında olduğu sevgilisi Büşra Pekin ile çok yakında nikah masasına oturacaklarını müjdeledi. İşte detaylar…

Mutlaka dinlenmesi müstelzim müzik parçalarını musiki adamlarına ve kaygılılarına sorduk. "İlk 10"larını bizim yürekin sıraladılar. Kimi kendi için özel olan, bazısı çalgı tarihinde etkin parçaları seçti.

“Olay” ile müntesip önemli bir gözlemim; read more yıl süresince ne ortama, kalabalığa girdiysem bu şarkı çalmaya başladığında kimsenin itiraz etmemesi, herkesin memnun gülümsüyor olmasıydı.

Az daha tamlık popçuların şarkılarına kendi dokunuşunu kattı. Ozan Doğşanlı bu yaz da çok iddialı. ‘130 BPM Forte’ isimli albümü derunin Gaye Boz’dan Demet Akalın’a biriyi isimle alay malay stüdyoya girdi. Doğulu’yla Arnavutköy’deki ofisinde buluştuk. Yeni albümünden metrukiyet haberlerine her şeyi bahisştuk.

Kararsızlar, son dakikacılar, yeni yıla bir kaldığında programsız kalanlar... Enseyi karartmayın, benim size yılbaşı hediyem bile İzmir ve Çeşme rehberi olsun.

Emrah Karaduman Ft. Derya Heybetliğ 'Sürgün Aşkımız' Deniz Heybetliğ, 2000'lerin en özel şarkılarından 'Sürgün Aşkımız'ı hem baştan yorumlayıp hem bile klibini yönetti...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “türkçe pop Için 5-İkinci Trick”

Leave a Reply

Gravatar